KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13252024
nr 1325 2024
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 82/310,37x53 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 maj 2020
kl 20:27:44
5/5 09:44:11
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén